Про нас

Неклеса Валентина Петрівна
заступник директора з
навчально-виховної роботи
Стаж: 40 років
Категорія: вища
Звання: вчитель-методист
Нагороди: Грамота Міністерства освіти України, Знак «Відмінник освіти»
Як керівник звертає особливу увагу на ефективність праці педагога, його здатність якісно організовувати навчально-виховний процес, використання сучасних методів, форм навчання та виховання, вміння розвивати здібності та інтереси дітей, здійснювати диференційований підхід до школярів. Завжди об’єктивно, доброзичливо оцінює працю вчителів, намагається максимально використати різноманітні форми і методи заохочення, стимулювання особливо цікавих починань педагогів школи.  
Мачнева Ольга Миколаївна
Учитель початкових класів
Керівник методичного об’єднання вчителів початкової школи
Стаж: 22 роки.
Категорія: вища.
Звання: вчитель - методист 
Кредо: «Будь-яка праця стає творчість, якщо ти вкладаєш в неї душу».
Перший учитель... Промовиш ці слова і бачиш перед собою добрі очі, лагідну усмішку, відчуваєш відкрите серце і безмежну любов до дітей. А це найголовніше, бо педагог без любові до дитини, – це все одно, що співець без голосу, музикант без слуху, живописець без відчуття кольору.
Зайдіть в класну кімнату на урок, і ви побачите, з якою увагою слухають учні свого наставника, який розкриває перед ними таємниці буття, вчить розпізнавати добро і зло, щирість і підступність, багатство душі й духовну убогість, привчає мислити, аналізувати життєві ситуації, бути співчутливим до чужого горя, уважним до слабких, милосердним до тих, хто потребує допомоги.Руденко Наталія Григорівна
Учитель початкових класів

Стаж роботи – 32 роки.
Спеціаліст вищої категорії.
«Я знаю: учителями не стають, ними народжуються.  Хоча, звичайно, учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце,віддане дітям. Знаю це напевно, бо з самого дитинства серцем відчула, що моє покликання – учити дітей по-праведному жити, любити свою землю, не бути манкуртами, плекати в душі добро й людяність».


Кононенко Ірина Богданівна


Закінчила Херсонський Державний університет.
Педагогічний стаж: 28 років.

«В Херсонській гімназії №3 працюю 20 років, але майже все життя пов’язане з цією школою. Тому що маленькою дівчинкою навчалася в ній і ставши вчителем повернулася в рідні стіни. Моє професійне кредо, за яким живу і працюю: «Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним і непосидючим… Спілкуватися з ним, навчати і радіти, бо учень це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним».


Щедра Людмила Григорівна
Учитель початкових класів
Закінчила Херсонський державний університет
Стаж: 13 років
Категорія: II
За час роботи в навчальному закладі зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та вмілий організатор. Має високий рівень професіоналізму, мовної компетентності, мовленнєвої культури. Володіє інноваційними методиками й технологіями, які поширює в професійному середовищі. Постійно приділяє увагу підвищенню професійного рівня,  працює над пошуком нових форм і методів роботи, намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці викладання предметів, прагне до вдосконалення методики проведення уроків, позакласних заходів та підвищення результативності навчально-виховного процесу.
  


Бондаренко
Юлія Вікторівна
Учитель початкових класів
Освіта: вища
Стаж роботи: молодий спеціаліст

ОБ’ЄДНАЄМО ПЕДАГОГІЧНИЙ ДОСВІД, БАТЬКІВСЬКУ ЛЮБОВ І ДИТЯЧУ ЩИРІСТЬ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ «ШКІЛЬНОГО ВСЕСВІТУ», ДЕ ДИТИНА-СОНЦЕ, БАТЬКИ-ПЛАНЕТИ, А ПЕДАГОГИ-СУПУТНИКИ.
СТАРТУЄМО ДО МЕТИ!


Данилюк Олена Борисівна
Учитель початкових класів

Стаж: 29 років.
Категорія: вища.
Звання: старший вчитель,
«Вчитель – методист».
Кредо: «Гуманність і творчість –
два крила педагога».
     Олена Борисівна працює над темою «Формування критичного мислення молодших школярів». До викладання предметів вчитель підходить творчо, використовуючи на уроках інтерактивні методи і прийоми. Невід´ємною складовою багатьох уроків є використання інформаційно-комунікативних технологій, групових форм роботи та роботи в парі, що заохочує учнів до якісного вивчення навчального матеріалу.

Федосій Алла Вікторівна
Учитель початкових класів
Закінчила Херсонський державний  інститут, Одеський державний інститут
Освіта: вища
Стаж роботи: 33 роки
Категорія: вища
Педагогічне звання: «Вчитель-методист»
Нагороди: «Відмінник  освіти України»

Кредо «Сильнее всех владеющий собой».

Тема, над якою працює «Робота над  художніми засобами на уроках української мови та літературного читання»
Вчитель  вірить в дітей, їх здібності, талант. Завжди підтримує дітей, пам’ятаючи, що кожна дитина індивідуальність, талановита особливість. Дає можливість учням реалізуватися в навчальній, пізнавальній та інших видах діяльності.


Ковальчук Аліна Миколаївна
Учитель початкових класів
Закінчила Херсонський державний інститут 
Освіта: вища
Стаж роботи: 23 роки
Категорія: вища
Педагогічне звання: «Вчитель - методист »

Учитель активно впроваджує у навчальну діяльність інноваційні технології та нетрадиційні форми та методи роботи, що  дає змогу значно підвищити ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів.  Вчитель  ділиться досвідом своєї роботи з колегами, молодими вчителями. Проводить уроки для молодих вчителів міста, слухачів ХАНО. Як класний керівник підтримує доброзичливі стосунки і ділові зв’язки з батьками і тактовно координує їх виховну роботу під час батьківських зборів. З дітьми організовує екскурсії, проводить свята та змагання. Як вчитель вона  ніколи не зупиняється на досягнутому, а обов'язково йде вперед, адже її праця  - це прекрасне джерело для безмежної творчості. ЇЇ вихованці – показник організованості й належної поведінки.      


Буленкова Марина Савеліївна
Учитель початкових класів

Закінчила Херсонський державний інститут 
Освіта: вища
Стаж роботи: 34 роки
Категорія: вища
Кредо: «Неможливо примусити людину щось робити – треба допомогти їй захотіти робити це»
Тема над якою працюю «Активізація творчих здібностей учнів через використання інноваційних технологій»
Вчитель бажає, щоб дітям було цікаво, зрозуміло, корисно, знадобилося у житті. Ставить мету створити ситуацію успіху для кожної дитини. Мріє про атмосферу доброзичливості на уроці, яка необхідна для продуктивної праці.
Хоче зацікавити, здивувати, відчути успіх, віру в свої сили, створює гарний настрій, вчить дітей цінувати і любити життя, природу, свою Батьківщину.


Бєлова Тетяна Валеріївна
Учитель початкових класів


Закінчила Херсонський Державний Університет з відзнакою. Має ступінь магістра.
Педагогічний стаж: 13 років.
Спеціаліст ІІ категорії
Виховання дитини-школяра робота відповідальна. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору. Допомагає своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірить, що вони виростуть мудрими і творчими, здатними утверджувати і примножувати добро. Як класний керівник приділяє багато уваги формуванню та розвитку дитячого колективу, виховує у дітей самостійність, допитливість, чемність і віру в себе. Намагається вчити дітей не тільки основам наук, але й вмінню  відстоювати свої переконання, які ґрунтуються  на чіткому уявленні про добро та зло, намагається стати для дітей другом, відкрити багатство їх душ. І  просто любить свою роботу. 


Некрасова Ольга Євгенівна
Учитель початкових класів
Закінчила Херсонський державний педагогічний інститут
Педагогічний стаж: 21 рік
Вчитель вищої категорії
Педагогічна діяльність вчителя націлена на розвиток особистості школяра, його творчих здібностей, умінь організувати і контролювати власну діяльність; на виховання бажання вчитися, інтересу до навчання, оволодіння навчальними і предметними вміннями та навичками.
Недвиженко Людмила Миколаївна
Учитель початкових класів
Стаж: 38 років
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
Нагороди: знак «Відмінник освіти України»

Педагогічне кредо вчителя: «Дітей немає – є люди , але з іншим масштабом понять, іншим джерелом досвіду, іншими прагненнями, іншою гаммою почуттів …».  І тому головний принцип її роботи: «Не поряд, не над, а разом! Діти, вчитель, батьки».
Робота   вчителя спрямована  на вдосконалення пізнавальної, емоційно-вольової та дієвої сфери учня.  Вона  створює в класі такі умови, щоб дитини мала  можливість організувати і створити з іншими зацікавленими дітьми справу. Вона вчить дітей об’єднуватися  в  групи і працювати разом: вчитися взаємодії один з одним, допомагати іншим, вчитися самооцінці та повазі до своїх товаришів, вірити в свій успіх і радіти успіху інших.


Будко Людмила Володимирівна

Учитель початкових класів
 Закінчила Херсонський державний педагогічний інститут

Освіта:  вища
Стаж  роботи: 24 роки
Категорія: спеціаліст вищої категорії
Нагороджена: грамотою Міністерства освіти України, знаком «Відмінник освіти України»
Кредо: «В кожній дитині  - сонце, тільки дайте світити йому» Сократ
Тема над якою працює: «Роль гри у формуванні пізнавальної і навчальної діяльності молодших школярів»


Кайда Юлія Анатоліївна
Учитель початкових класів
Стаж – 9 років, спеціаліст ІІ категорії.
Учителів в житті багато, але перший учитель – один.  Кожен з нас пам`ятає його ім’я все життя.
Наш перший учитель – Кайда Юлія Анатоліївна. Її серце завжди відкрите для справедливості, шляхетності, щирості, добра. Вона працює з наснагою, вкладаючи у роботу часточку своєї душі, свого серця. Це молодий, але вже досвідчений педагог
Педагогічна діяльність Юлії Анатоліївни зумовлена її розумінням сучасних вимог до навчально-виховного процесу, впровадженням у практику роботи кращих досягнень педагогічної науки, високим професіоналізмом і великим власним досвідом. Працювати з дітьми для цього Вчителя – це величезна радість. І з позиції мудрішого й сильнішого вона прагне захистити кожне дитяче сердечко від невиправданих кривд, зростити в душах дітей бажання вчитися, розумнішати, бути гідними громадянами нашої Батьківщини.
  

Кавун Світлана Григорівна
Учитель англійської мови
Освіта: вища, (1984 р. Херсонський державний педагогічний інститут; 1996 р. Київський державний
лінгвістичний університет)
Стаж роботи: 32 роки
Категорія: вища
Звання: старший вчитель
 Люблю роботу і дітей.
Щоб досягнути результату,
Я хочу дати їм знання.
Любов до школи не відняти.
Навчаю віршиків, пісень,
Казки англійською читаю
А трохи згодом, як зростуть,
Складну граматику вивчаєм
Буває, щось не до ладу,
Англійську хтось не розуміє,
То постараюсь і навчу,
Бо вчити я люблю і вмію
Та треба пам’ятать завжди,
Що учень, хоч малий – людина.
І для батьків своїх вона
Найкраща в світі і єдина!


                Яковлєва Людмила Василівна
Учитель англійської мови
Стаж роботи: 27 років.
Категорія: вища.
Звання: старший вчитель
Професійне кредо: учень – це не чаша, яку треба заповнити, учень – це факел, який треба запалити.
У своїй роботі Людмила Василівна керується відповідальністю за досягнення учнів. Сучасний підхід, інтерактивне впровадження методів та інноваційних технологій дають високі результати у дітей. На уроки англійської мови учні ідуть не зі страхом отримати погану оцінку, а із переконанням одержати нові знання і задоволення від навчальної праці тому, що уроки проходять динамічно та цікаво. Кожна дитина на протязі уроку має своє творче місце, де і розкриваються ії здібності. 

Пучкова Оксана Валеріївна
Учитель англійської мови
Освіта: вища
Стаж роботи: 14 років
Категорія: І категорія
Педагогічне кредо: Найважливіше в педагогічній діяльності  - це  гармонія у стосунках з учнями, постійний творчий пошук і самовдосконалення.

Оксана Валеріїна викликаючи інтерес в учнів до вивчення іноземної мови,постійно шукає нові, цікаві і результативні форми і методи навчання. Вважає, що застосування ігор дає змогу зберегти ентузіазм і високу працездатність до останніх хвилин уроку. Гра на уроці англійської мови допомагає учням молодших класів подолати несміливість; повірити в себе, у свої сили; вивчити нову лексику; мовні конструкції; розвиває кмітливість.


Козіна Олена Миколаївна
Учитель фізичного виховання

Стаж роботи: 25 років
Освіта: вища
Категорія: вища, майстер спорту України Міжнародного класу з пауерліфтингу.

Шестиразова чемпіонка та багаторазовий призер чемпіонатів України з пауерліфтингу. Займається тренерською діяльністю.
Головною метою своєї роботи вважає виховання у дітей стійкої зацікавленості заняттями фізичною культурою та спортом.


Пишна Олена Опанасівна
Медична сестра

Стаж роботи: 44 роки
Освіта: середньо-спеціальна
Категорія: вища
Олена Опанасівна грамотний фахівець, до роботи ставиться сумлінно, кваліфіковано виконує всі покладені на неї обов'язки. У роботі безвідмовна, принципова. Вживає всіх заходів для найкращого обслуговування учнів. Досконало володіє навичкаминадання долікарської допомоги. Чітко дотримується всіх правил асептики і антисептики, санітарно – епідемічного режиму навчального закладу. Володіє сучасними методами педіатрії та профілактики захворювань. Здійснює поточний санітарний нагляд, проводить протиепідемічні заходи. Серед учнів і вчителів  організовує і проводить санітарну освіту, гігієнічне виховання і пропагує здоровий спосіб життя.


 
Бондаренко
Ірина Вікторівна
Практичний психолог

Освіта: вища
Стаж роботи: 9 років
Категорія: спеціаліст
Кредо:
«Детям нужны не поучения,а примеры»  (Жозеф Жубер)


Немає коментарів:

Дописати коментар

Без уваги не залишилися і найменші учасники освітнього процесу - першокласники. Для них День Здоров*я проходив активно та спортивно, адже ...