середа, 22 березня 2017 р.

«Ерудит - молодша ліга» серед учнів 4іх класів

22 березня  2017 року у рамках декади початкової школи відбулася інтелектуальні гра
«Ерудит - молодша ліга» серед учнів 4іх класів.
І місце
4 – Б клас ( Кононенко І.Б.)
ІІ місце
4 – А клас (Руденко Н.Г.)

4 – В  клас (Щедра Л.Г.)



вівторок, 21 березня 2017 р.

Співбесіда з першокласниками

Картинки по запросу співбесіда в школу
Шановні батьки!
Адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками завершено.
25 березня та 1 квітня буде проводитися співбесіда з малюками у присутності батьків (по класах):
25.03 – 1-А клас (вч. Руденко Наталія Григорівна)
25.03 – 1-Б клас ( вч. Кононенко Ірина Богданівна)
01.04 – 1-В клас (вч.Щедра Людмила Григорівна)
01.04 – 1-Г клас ( вч. Бондаренко Юлія Вікторівна)
Співбесіда проводитиметься (задля зручності для вас) за списком і за призначеним часом (з 9.00) у приміщенні класу.

Список учнів 1-А класу ( Руденко Наталія Григорівна)
Час проходження співбесіди
25 березня 2017 року
Прізвище, ім’я дитини
Час
1.
Бреженко Ангеліна Сергіївна
9 год 00 хв

2.
Горбач Евеліна Вікторівна
3.
Гринько Карина Павлівна
4.
Захарченко Гліб Едуардович
5.
Капінос Нікіта Сергійович
9 год 30 хв

6.
Карамян Тигран Артурович
7.
Кобилянський Дмитро Олегович
8.
Копитько Поліна Андріївна
9.
Кулапов Микита Дмитрович
10 год 00 хв

10.
Кучмій Артем Сергійович
11.
Мартиненко Ельвіра Андріївна
12.
Настич Владислав Олексійович
13.
Романюк Катерина Олександрівна
10 год 30 хв

14.
Рудий Владислав Юрійович
15.
Сакало Кирило Олександрович
16.
Таточенко Анна Ігорівна
17.
Фисина Ангеліна Вадимівна
11 год 00 хв

18.
Худік Тимур Вікторович
19.
Черкаська Єлизавета Олександрівна
20.
Черненко Ульяна Віталіївна
21.
Черниш Анастасія Олександрівна
11 год 30 хв

22.
Чугайнов Максим Павлович
23.
Шевченко Іванна Ярославівна
24.
Штокало Андрій Андрійович
12 год 00 хв

25.
Безушко Олена Кирилівна
26.
Купріянов Олександр Костянтинович

Список учнів 1-Б класу (Кононенко Ірина Богданівна)
Час проходження співбесіди
25 березня 2017 року
Прізвище, ім’я дитини
Час
1.Вандрашек Евгеній
9 год 00 хв

2.Васильчук Софія
3.Вишенська Ангеліна
4.Воронов Максим
1.Гайворонська Вероніка
9 год 30 хв

2.Гладкий Руслан
3.Гриб Дарія
4.Гришков Єгор
1.Бєловусяк Вероніка
10 год 00 хв

2.Дзьоба Кіра
3.Досенко Віра
4.Кухарчук Анастасія
1.Козирська Поліна
10 год 30 хв

2.Кожелецька Єва
3. Коломієць Димитрій
4.Коцюбко Владислав
1.Красновид Артем
11 год 00 хв

2.Крива Катерина
3.Магас Евеліна
4.Тарасенкова Майя
1.Заїка Максим
11 год 30 хв

2.Максимишин Роман
3.Миронов Максим
4.Нагорна Валерія
1.Парусов Артем
12 год 00 хв

2.Пирожок Валерія
3.Прокопенко Олександра
4.Прокопенко Софія
1.Плескова Христина
12 год 30 хв

2.Рибалко Артем
3.Рибальченко Ольга
4. Фесенко Євгеній
Список учнів 1-В класу (Щедра Людмила Григорівна)
Час проходження співбесіди
01 квітня 2017 року
Прізвище, ім’я дитини
Час
1.
Бабіч Станіслав
9 год 00 хв

2.
Брага Анатолій
3.
Ванцовська Аделіна
4.
Вертяшкіна Анастасія
5.
Гарус Єлизавета
9 год 30 хв

6.
Григорчук Аліса
7.
Гришина Ксенія
8.
Грудко Станіслав
9.
Делла Андрій
10 год 00 хв

10.
Деревенський Михайло
11.
Дубнянська Єлізавета
12.
Дунаєва Анжеліка
13.
Задорожній Михайло
10 год 30 хв

14.
Калегіна Христина
15.
Кисільова Софя
16.
Котенко Ольга
17.
Кривенко Артем
11 год 00 хв

18.
Литвин Олександр
19.
Маслова Анастасія
20.
Мезенцева Ілля
21.
Перепелкін Михайло
11 год 30 хв

22.
Пянков Денис
23.
Рудаков Андрій
24.
Семенькіна Карина
25.
Хайрутдінов Артем
12 год 00 хв

26.
Яцюк Анна




Список учнів 1-Г класу (Бондаренко Юлія Вікторівна)
Час проходження співбесіди
01 квітня 2017 року
ПІБ учня
Час
1
Анісімова Вікторія
9 год 00 хв
2
Ванюшкіна Аліна
3
Габрус Софія
4
Гапонов Ярослав
5
Данфорт Дмитро
9 год 30 хв
6
Закревський Кирило
7
Зелінська Кароліна
8
Іванченко Злата
9
Ільченко Мирон
10 год 00 хв
10
Клименко Кирил
11
Коломоєць Артем
12
Корчагін Марк
13
Меньшикова Олеся
10 год 30 хв
14
Морозов Кирило
15
Моспан Кіріл
16
Насульчик Марина
17
Осадчук Ілля
11 год 00 хв
18
Пісоченко Аліна
19
Погорелова Марина
20
Работинська Кіра
21
Романов Данил
11 год 30 хв
22
Савицька Ганна
23
Савченко Анастасія
24
Холод Андрій
25
Хоменко Даніїл
12 год 00 хв
26
Шевченко Юрій
27
Резніченко Єлизавета

Без уваги не залишилися і найменші учасники освітнього процесу - першокласники. Для них День Здоров*я проходив активно та спортивно, адже ...